HAKKIMIZDA

Türkiye'de Aile Hekimliği Sistemine geçildiği günden beri Aile Sağlığı Merkezlerimize Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetleri sunuyoruz.
Aile Hekimliği Sınıflandırmada "A" sınıfı Aile Hekimliği Sınıfı/Birimi olabilmek için tamamlanması gerekli olan maddelerden birisi de "Aile sağlığı merkezine ait aktif internet sayfası bulunmaktadır." ibaresidir.
Geniş portföyümüz, farklı şehirlerdeki müşterilerimiz ile sağlık sektörünü yakından tanımamızın verdiği avantajlarla ve Web tasarım hizmetine duyulan ihtiyacın gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmasından dolayı sizlere sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ile sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesidir.

2011 yılında başladığımız Aile Sağlığı Merkezlerimize yönelik ASM WEB SİTESİ projemizde, siz müşterilerimizle birlikte 12. yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.

Türkiye genelinde 1800'den fazla Aile Sağlığı Merkezi Web Sitesini oluşturarak, üstelik tamamından başarılı geri dönüşler alarak yürüdüğümüz bu yolda, Aile Sağlığı Merkezleri ve Çalışanları ile Vatandaşlarımıza gerek sınıflandırma aşamalarında gerekse online hizmetler bakımından küçükte olsa katkıda bulunmanın verdiği gururla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Çalışmalarımızı asmwebsitesi.net ve asmwebsitesi.net üzerinden devam ettirmekte olup başka hiçbir adresimiz bulunmamaktadır.

BUGÜNE KADAR YAPTIĞIMIZ BÜTÜN ASM SİTELERİ, ASM'YE AİT İNTERNET SAYFASI MADDESİNDEN BAŞARIYLA GEÇMİŞTİR.